اسکنر ۳ بعدی نوکتا ترکیه مدل Golden King NGR

اسکنر ۳ بعدی نوکتا ترکیه مدل Golden King NGR

اسکنر ۳ بعدی نوکتا ترکیه مدل Golden King NGR با منحصر به فرد ترین امکاناتی که از یک فلزیاب انتظار دارید ارائه می شود. در این مطلب به بیان برخی از ویژگی های آن خواهیم پرداخت.

تفکیک فلزات

اسکنر ۳ بعدی گلدن کینگ آماده است تا انواع مختلف فلزات را شناسایی کرده و هر کدام از آن ها را با توجه به ارزش دسته بندی کند. این اسکنر می تواند انواع فلزات مختلف مانند طلا، مس، نقره، آلومینیوم و آهن را شناسایی کرده و با استفاده از هشدار های صوتی و همچنین دیگر علائم بصری به اپراتور هشدار های لازم را بدهد.

مجهز به سیستم عملکرد ۳ بعدی

قابل توجه ترین ویژگی که در اسکنر ۳ بعدی نوکتا مدل Golden King NGR شما را هیجان زده خواهد کرد، تهیه تصاویر ۳ بعدی از دستگاه است. نحوه کار به این صورت است که دستگاه سیگنال های مربوط به فلزات مختلف را دریافت می کند. سپس آن ها را تحلیل کرده و همگی را به تصاویر ۳ بعدی تبدیل می کند. تمام تصاویری که این دستگاه تهیه می کند ۳ بعدی بوده و می توانید تصاویر را چرخانده و در تمام زوایا به تماشای آن بپردازید. تنها بعد از تحلیل کامل شی که پیدا کرده اید شروع به حفاری کنید.

فناوری DISS

سیگنال های که از سطح زمین به دستگاه می رسند همواره پایدار نیستند. در واقع بهترین سیگنال ها پایدار ترین آن ها است. از این رو اسکنر نوکتا ترکیه از فناوری DISS استفاده می کند. این فناوری سیگنال های دریافتی را به طور کامل تحلیل می کند. سپس سیگنال های مهم را تقویت و سیگنال های مزاحم و نویز ها را حذف می کند. در نتیجه تنها قوی ترین سیگنال ها است که به شما خواهند رسید که ۱۰۰ % نتیجه بخش هستند. شما می توانید کارایی های آن را به خوبی امتحان کنید.

"<yoastmark

مشخصات کلیدی:

  • دارای صفحه نمایش TFT 7 اینچ
  • استفاده از فناوری DISS
  • دارای SUN MODE
  • پشتیبانی از ۱۰ زبان

در کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات  : @zarshenas577

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب : ۰۹۱۹۶۸۳۸۲۶۲

درباره‌ی kavoshtala

همچنین ببینید

خرید فاصله یاب مدل نوکتاپالس دایو Nokta PulseDive

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست ها

مشاوره رایگان
Call Now Button